Najlepsza domowa czekolada zrobiona z oleju kokosowego

Wszyscy wiemy, że czekolada jest najbardziej kochanym słodkim deserem zarówno przez dzieci jak i dorosłych, ale ilu z nas spróbowało tego wspaniałego smaku? Cóż, jeśli nigdy nie próbowałeś tego, to brakuje ci najlepszego deseru w historii.

Ale co jeśli powiem ci, że możesz zrobić tę czekoladę z pomocą narzędzia kuchennego? Jest to największa wiadomość dla tych z was, którzy słyszeli o niesamowitych korzyściach płynących z oleju kokosowego. Olej kokosowy jest nie tylko używany do gotowania i pieczenia, ale jest również bardzo skuteczny w przygotowaniu pysznej czekolady.

W tym artykule podzielę się z Tobą przepisem na najlepszą domową czekoladę, którą przygotowuje się przy użyciu oleju kokosowego.

Składniki:

2 szklanki oleju kokosowego

3 łyżki kakao w proszku

1/4 szklanki cukru

2 łyżki masła

1 łyżka ekstraktu z wanilii

Instrukcje:

Rozgrzej swój piekarnik do 350 stopni Fahrenheita. Umieść olej kokosowy, cukier, kakao w proszku i masło w małej misce i wymieszaj je dobrze, aż wszystkie się rozpuszczą. Teraz przenieś je do naczynia do pieczenia. Umieść je w piekarniku i pozwól mu się ogrzewać przez 8 do 10 minut. Gdy mieszanka całkowicie ostygnie, dodaj ekstrakt z wanilii. Wymieszaj je dobrze i ciesz się tą pyszną czekoladą.

Wnioski:

Czy wypróbowałeś ten przepis? Jeśli tak to proszę o komentarz poniżej i daj mi znać co o tym myślisz.